Почетна тагови млаз вода

таг: млаз вода

(ВИДЕО) Се јави во живо од терен, а потоа го удри...

Дека новинарството не е баш лесна работа се покажа изминатиот викенд на меч од руската лига. Имено новинарот Евгени Евневич се јав во живо од...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО