Почетна тагови млада жена

таг: млада жена

После 35 години брак и две деца, јас полудев: Оставив се...

“Мојата сопруга и јас живеевме во брак цели 35 години. Заедно поминавме многу. Имаме прекрасни деца, син и ќерка. Двајцата се вработени и среќно...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО