Почетна тагови мисајловски

таг: мисајловски

Мисајловски: На нашите историчари им треба поддршка да ја одбранат вистината...

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ најави протестот за утре во 18.30 часот кој ќе започне од пред Министерството за правда,во 18.30 и ќе продолжи преку мостот...

Лукаревска без одговор на прашањето за изградените 230 километри автопати (ВИДЕО)

Во синоќешното издание на дебатната емисија на „Телевизија 24” гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителот на ИЕ2 на претстојните парламентарни избори, Владо Мисајловски. Тој...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО