Почетна тагови мис србија

таг: мис србија

Ја носи лентата за Мис Србија, а пред камерите низ насмевка...

Ирина која се претставува како Мис Србија со рацете го покажала симболот на голема Албанија и тоа ни помалку ни повеќе туку во текот...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО