Почетна тагови милосављев

таг: милосављев

(ВИДЕО) Каков голман имаше Вардар: Милосављев ја има одбраната на сезоната...

Македонскиот првак Вардар ја освои титулата во Лигата на шампионите, но како што минува времето, ги освојува сите почести и индивидуални награди во ова...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО