Почетна тагови Милена Дравиќ

таг: Милена Дравиќ

Драган Николиќ и Милена Дравиќ немаа деца, а ова е девојката...

Легендарната актерка Милена Дравиќ е родена на 5 октомври, пред 80 години, а почина на 14 октомври 2018 година. Милена го запозна Драган Николиќ за...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО