Почетна тагови мијатович

таг: мијатович

Мијатовиќ носталгичен: Да останеше Југославија ќе бевме светски шампиони

Предраг Мијатовиќ, легендата на Реал Мадрид, вели дека ги остварил најголемиот дел од своите соништа, но, жали само на тоа што поранешна Југославија не...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО