Почетна тагови миг 21

таг: миг 21

Први снимки од падот на воениот авион во Србија (ВИДЕО)

Во околината на Лозница, во атарот на селото Врашина, се сруши воен авион. По сведочењето на еден мештанин, за малку не удрил авионот во...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО