Почетна тагови Мевљудин Алити

таг: Мевљудин Алити

ШТО НЕ РУШИТЕ ВО ОХРИД, ТУКА ВО ЧАИР ДОЈДОВТЕ, ВЕЛИ АДВОКАТОТ...

По кој основ премиерот може да даде помош на општината без да биде побарана, праша адвокатот на Мевљудин Алити, сопственикот на објектот кај „Мавровка“,...

Се јави сопственикот на дивоградбата кај „Мавровка“, ќе се бори до...

Сопственикот на објектот – дивоградба кај „Мавровка“, која денеска се урива по интервенција на Владата, вели дека објектот е легален, а на оној кој...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО