Почетна тагови мешков брест

таг: мешков брест

Ристовски: Дојде време да се видат вистинските вредности на Вардар

Вардар со денешното гостување против Мешков Брест (18.45 часот) ја отвора новата сезона во Лигата на Шампионите, во значително променет состав во однос на...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО