Почетна тагови менхетен

таг: менхетен

Хеликоптер се удрил во зграда на Менхетен: Сакал да слета на...

Хеликиоптер се удрил директно во една зграда на Менхетн, во Њујорк. Како што се наведува, сето тоа се случило на 7-та авенија, а полицијата на...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО