Почетна тагови Меделин МекКен

таг: Меделин МекКен

Нов пресврт во случајот со осомничениот за исчезнувањето на Меделин МекКен:...

Германските обвинители повторно отвораат истрага за нерешеното исчезнување на 5-годишното девојче Инге Гехрицке во шума во Германија во 2015-та година. Во врска со нејзиното...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО