Почетна тагови масакар

таг: масакар

Масакр во Тексас: Напаѓач влегол во трговски центар и почнал да...

Најмалку 19 лица се убиени, а над 40 се ранети во вооружен напад во трговски центар во Ел Пасо, град во американската сојузна држава...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО