Почетна тагови мартина антиќ

таг: мартина антиќ

КОЛУМНА НА МАРТИНА АНТИЌ: Фејк њуз

Пази те молам, ќе се бореле против фејк њуз луѓето кои дојдоа на власт со фејк њуз, односно со ширење на лаги, дезинформации и...

КОЛУМНА НА МАРТИНА АНТИЌ: Друго прашање?!

Во стилот некои прашања не заслужуваат одговор Рашковски ја исхендла прес конференцијата на која требаше да ѝ ја објасни на јавноста набавката на нов...

КОЛУМНА НА МАРТИНА АНТИЌ: „Чекајќи го Годо“

Кога Семјуел Бекет ја пишувал драмата „Чекајќи го Годо“ всушност визионесрки ги опишал состојбите и приликите во Македонија. Токму оваа драма совршено го објаснува...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО