Почетна тагови марк руте

таг: марк руте

Страшно барање на партијата на холандскиот премиер: Кој спасува мигранти давеници,...

Владејачката холандска народна партија за слобода и демократија "VVD" на премиерот Марк Руте, бара воведување на затворски казни за спасување на животи на море. "Идеалистите"...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО