Почетна тагови макс веренка

таг: макс веренка

Канадски тинејџер поставил камера во матното езеро: Тоа што го видел...

Кога канадскиот тинејџер Макс Веренка (13) во Ревекстоук, Британска Колумбија, открил потонат автомобил на дното на езерото Грифини тој не ни размислувал дека со...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО