Почетна тагови македонска лига

таг: македонска лига

Има 56 години, а сѐ уште игра низ фудбалските терени во...

Македонскиот фудбал често ни носи некои феномени, а еден од нив е играч кој настапува во Втората лига - Исток, иако е во шестата...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО