Почетна тагови Мајл Џордан

таг: Мајл Џордан

Ретро NBA-“Ракетите” приземјени во Чикаго (ВИДЕО)

Ноќта помеѓу 18-ти и 19-ти Јанури 1998 година, Чикаго го пречека Хјустон. Ова претставуваше дуел помеѓу тимовите кој освоија 9 од 10-те титули во ’90-тите. Тимот...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО