Почетна тагови Мајкл Финли

таг: Мајкл Финли

NBA колумна на Димитар Младеновски-Биковите против сите (ВИДЕО)

На инсистирање на голем број кошаркарски сладокусци, се повеќе ќе постираме ретро NBA колумни. Денес го издвојуваме дуелот помеѓу Чикаго и Далас од 1998-ма...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО