Почетна тагови Магичните

таг: Магичните

Ретро NBA-Првиот дуел помеѓу братучедите (ВИДЕО)

На денешен ден се случи првиот судир помеѓу братучедите, Винс Картер и Трејси МекГрејди. На 23.01.2001 година, Орландо Меџик го пречека Торонто Репторс. Ова беше прво...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО