Почетна тагови маче

таг: маче

Пожарникарите од Скопје направија нешто кое ги стопли срцата на сите...

Екипата на против пожарна Скопје денес направи еден мал гест со кои ги стопли срцата на многу луѓе и покажаа што значи зборот ЧОВЕЧНОСТ. Тие...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО