Почетна тагови Лукас Толентињо Куељо Де Лима

таг: Лукас Толентињо Куељо Де Лима

Рекорден трансфер на Вест Хем! Во Лондон пристигнува “новиот Кака”!

Вест Хем, штотуку објави екстра засилување! По долги преговори, премиер лигашот го доведе Лукас Толентињо Куељо Де Лима, на фудбалските навивачи познат како "новиот Кака"...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО