Почетна тагови лукас хернандез

таг: лукас хернандез

Тргна работата: Баерн Минхен го официјализираше првото големо засилување

Баерн Минхен  и официјално ја започан реконструкцијата на тимот, а како прво големо засилување кое ми пристапи на тимот е Лукас Ернандез од Атлетико...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО