Почетна тагови Лука Јовиќ

таг: Лука Јовиќ

Реал Мадрид го доведе за 65 милиони евра а денес го...

Конечно заврши сагата помеѓу Лука Јович и Реал Мадрид. Српскиот фудбалер го напушта "кралскиот клуб" и се сели во Фиорентина. Ќе остане запаметен како едно...

Бремената Софија го кажа судбоносното „ДА“: Целиот свет зборува за ова...

Српскиот фудбалер Лука Јовиќ повторно е во центарот на вниманието, овој пат за романтичен чин. Тој и предложил брак на својата девојка Софија Милошевиќ во...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО