Почетна тагови љубаниште

таг: љубаниште

Ураганско невреме во Преспа и Охридско: Откорнати дрвја и кровови, летаа...

Денеска цела Македонија е зафатена од силни и обилни дождови, а невремето направило вистински хаос во Преспа. На социјалните мрежи се објавени и видеа од...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО