Почетна тагови Лизгање

таг: Лизгање

Големо лизгање на земјиште за една минута ги однесе викендичките во...

Неколку куќи во округот Алта на северот на Норвешка буквално завршија во море откако во средата дојде до голем одрон на земјиштето. Лизгањето на земјиштето...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО