Почетна тагови лимузина

таг: лимузина

Конечно откриено зошто телохранителите на Ким секогаш трчаат покрај неговата лимузина:...

Секогаш кога севернокорејскиот лидер, Ким Јонг Ун, ќе се појави во јавноста, посебно на големите и важни самити во странство, светот го обиколуваат снимки...

Познато е дека ѕверот на Путин е моќен автомобил, а сега...

Низа лимузини "Аурус", новите руски оклопни автомобили, се повозиле во текот на годишниот настан кој го организира возниот тим на претседателот Владимир...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО