Почетна тагови лимено ковчези

таг: лимено ковчези

Лимени мртовечки ковчези се фрлаат во депонијата кај Гостивар- двајца жители...

„Мизерно, па по мизерно не може да биде!“, „ Морбидно и недостоинствено“, „Без почит најпрво кон лугето кои се живи а потоа и кон...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
34 %
2.1kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
42 °
Thu
42 °
Fri
42 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО