Почетна тагови лимани

таг: лимани

Владата се гласа или паѓа со два прста на Изет Меџити,...

Високиот функционер на ДУИ, истовремено и поранешен припадник на УЧК Фатмир Лимани – Беќири реагираше во врска со поделбата на ресорите на оваа партија...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО