Почетна тагови лето 2019

таг: лето 2019

За тренди-фотки на плажа: 6 ретро парчиња накит што ги обожаваме...

Ова лето речиси сите трендовски парчиња накит се инспирирани токму од модата од минатиот век. Некои и претходно беа модерни, а за кои поточно...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО