Почетна тагови лесковац

таг: лесковац

Мајката Сузана за 21-годишниот Предраг: Лекарот ми рече дека имаме половина...

Предраг Николиќ (21) од Лесковац кој бил спортист, поради короната бил на работ да го загуби својот живот. но неговата мајка, татко и сестра...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО