Почетна тагови Лео Бокерија

таг: Лео Бокерија

Најпознатиот доктор на светот тврди: „Појадокот е зло, дајте му го...

Кардиохирургот од Министерството за здравство на Руската Федерација тврди дека сето она што сме го знаеле за здравата исхрана е лага Славниот руски кардиохирург Лео...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО