Почетна тагови Легендарни

таг: Легендарни

NBA-На денешен ден се случи една легендарна акција (ФОТО + ВИДЕО)

На денешен ден, се случи една од најдобрите фотографии во историјата на кошарката. Мајами Хит гостуваше во Милвоки, на дуел со "Бакси". Ова беше првата сезона...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО