Почетна тагови курц

таг: курц

Австријците шокирани од книгата за поранешниот канцелар: Што се крие во...

„Таа коса, строго зачешлана наназад и малиот шпицест нос кој на неговото лице му даваше ведар израз“, пишува во биографската книга за поранешниот австриски...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
25.3 ° C
25.6 °
25 °
36 %
2kmh
0 %
Wed
25 °
Thu
26 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
25 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО