Почетна тагови изглед

таг: изглед

Еве како изгледаше „жената на султанот“ пред пластичните ОПЕРАЦИИ – нема...

Верувале или не, но пејачката постојано добива критики дека се облекува премногу слободно, што и да значи тоа… Пејачката Тијана Милентијевиќ за краток временски период...

Северина на 48 години изгледа како девојче: Коментарите не престануваат да...

Популарната пејачка Северина неодамна објави дека е позитивна на коронавирус, но дека нема никакви симптоми. Бидејќи добила низа пораки како поддршка, одлучила и јавно...

Ни родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска драстично го промени...

Со оглед дека полека ја испраќаме зимата, промените во овој период од годината се неизбежни. Младата пејачка, Антониа Гиговска, вчеравечер буквално ја шокира македонската јавност,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО