Почетна тагови изборе

таг: изборе

Членството на СДСМ во април ќе го избира својот лидер

За Конгресот на СДСМ, кој, според Заев ќе се одржи кон крајот на септември или почетокот на октомври, покрај промената за избор на претседател,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО