Почетна тагови ивона

таг: ивона

ЕЛИЗАБЕТА ЈОСИФОВСКА БИЛА ЗАДОЛЖЕНА ЗА ЛАТАС И ИВОНА – ИМ ГИ...

Адвокатката Ирена Фрчкоска ја запраша обвинителката Јосифовска на кои случаи работела додека била во Специјалното јавно обвинителство. Таа рече дека таа најмногу го истражувала Драган...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО