Почетна тагови иво андриќ

таг: иво андриќ

Андриќ: Жената стои како капија, на излезот и на влезот во...

По повод Меѓународниот ден на жената составивме листа на убави зборови за женскиот пол. Ова се моќни мисли за жените. “Жената стои, како капија, на...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО