Почетна тагови игор дурловски

таг: игор дурловски

Дурловски: Граѓаните не забораваат на Преспанскиот Договор со кој СДСМ и...

Пред две години на денешен ден криминалната влада на СДСМ предводена од Зоран Заев го потпишаа Преспанскиот Договор со кој се изврши најголемото предавство...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО