Почетна тагови Хувентуд

таг: Хувентуд

Евролигаши од Шпанија во жестока битка за потписот на нашиот Димитријевиќ!

Повеќе од добрите игри во изминативе неколку сезони во дресот на Хувентуд е причината што два евролигашки тима од Шпанија да ја почнат битката...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО