Почетна тагови хуго алдредо

таг: хуго алдредо

ВИДЕО: Боксот е драматичен спорт – се сруши 23 годишен боксер...

23 годишниот аргентински боксер Хуго Алдредо Сантилјан, почина како последица на повредите задобиени за време на мечот во Буенос Аирес во саботата. Сантилјан чиј прекар...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО