Почетна тагови христиина

таг: христиина

Се огласи нова жртва на Лечиќ: Новинарката Христина Стоиљковиќ ја демнел...

По тврдењето на актерката Даниела Штајнфелд дека била жртва на сексуално злоставување од нејзиниот колега актер, режисер и поранешен министер за култура Бранислав Лечиќ,...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО