Почетна тагови хмиров

таг: хмиров

Зошто руските морнари никогаш не се плашеле од Бермудскиот триаголник? Хмиров...

Ветеранот на воената морнарица на Русија, контраадмиралот Всеволод Хмиров, вели дека советските и руските морнари никогаш не се плашеле од мистериозниот Бермудски триаголник. „Сето тоа...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО