Почетна тагови Хидо Туркоглу

таг: Хидо Туркоглу

NBA колумна на Димитар Младеновски-Убиствениот Пеџа Стојакович

Приказната за еден од најубиствените шутери во досегашната кошаркарска историја, Предраг “Пеџа” Стојакович. Роден на 9-ти Јуни 1977 година, своите кошаркарски почетоци ги прави во...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО