Почетна тагови херој

таг: херој

Пилот херојски загинал додека го спуштал авионот со расипан мотор подалеку...

На интернет се појави драматично видео на кое може да се види како пилотот го насочува авионот далеку од населеното место, спасувајќи десетици животи,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО