Почетна тагови хакан шуќур

таг: хакан шуќур

„Ердоган ми зеде сè“: Влезе во историјата на фудбалот, а сега...

Турскиот фудбалер кој го постигнал најбрзиот гол на Светските првенства сега живее во Вашингтон и вози такси за да преживее. Овој фудбалер за германското списание...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО