Почетна тагови ѓокович

таг: ѓокович

Ѓоковиќ, тоа проклето менталитетско чудовиште!

Печатот на германски јазик го опева Новак Ѓоковиќ по победата над Роже Федерер во најдолгото финале на Вимблдон. Играше против кралот на тревата и...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО