Почетна тагови ѓилас

таг: ѓилас

Ѓилас: Изјавите на Вулин се скандалозни и спротивни на пријателството со...

Лидерот и еден од основачите на опозицискиот блок „Сојуз за Србија“ (СзС) Драган Ѓилас во реакцијата на вчерашната изјава на министерот за одбрана Александар...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО