Почетна тагови ѓердан

таг: ѓердан

Дијамантскиот ѓердан кој Цеца наводно го носеше, а украден од страна...

Жеjко Ражнатовиќ Аркан, основач на паравоената формација Српска доброволна гарда и пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца се пар кои се инспирација за многу урбани легенди,...

Ѓердан од 30 милиони долари на црвениот тепих: Половина век никој...

Американската пејачка и актерка Лејди Гага, носела скапоцен ѓердан од славен бренд, вреден 30 милиони долари, кој никој не го носел повеќе...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО