Почетна тагови Френк Лампард

таг: Френк Лампард

Ерупција на “Гудисон парк”

Евертон се врати од безизлезна ситуација и ја обезбеди најважната победа сезонава, на мечот со Кристал Палас. На едно коло пред крајот на сезоната, “сините”...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО